INDIANA Ars Rottis FCI     Champion of Poland


ur. 31.10.2011 r

2x Zwycięzca Mlodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, 6x CWC (w tym jedno z KLUBOWEJ WYSTAWY ROTTWEILERÓW 2013 r.), 12xV, 8xV1

o: Ch.Pl.  AMIGO vom Schwarzen Glück (Import Czechy) - syn Zwycięzcy Świata 2012  GANDALFA Marstal
m: ANCZI Acdado


HD-A


Testy psychiczne zaliczone: 5/5 pkt.


Suka hodowlana.INDIANA wnuczka ZWYCIĘZCY ŚWIATA 2012 r. GANDALFA Marstal.

To suczka z charakterem. Suczka bardzo kontaktowa i kochająca ludzi. Lubi leżenie z pańcią na łóżku oraz głaskanie po brzuszku, wtedy się odpręża i ostentacyjnie opuszcza bezwładnie ogon. Patrzy się zawsze takimi słodkimi oczkami żeby jej coś dać. Bawi się fajnie zabaweczkami. Dobrze zsocjalizowana, z twardym charakterem. Kiedy jej się cokolwiek pokaże zrobi już bez problemu. Nie boi się niczego. W razie konieczności potrafi obronić. Sunia była testowana na pelnym kostiumie, ładnie broni w razie ataku na siebie czy na mnie, gryzie i nie wykazuje strachu. Bez najmniejszego problemu zdała testy psychiczne.

Bardzo jestem zadowolona z niej, jest bardzo ładną i mądrą sunią, nie jest agresywna w stosunku do zwierząt i ludzi. Ma bardzo fajny, duży temperament a jednoczesnie jest bardzo zrównoważona. Uwielbia się bawić z wszelkimi psami czy to w parku czy na łąkach. Oby dalej się rozwijała tak ładnie i został jej taki charakter to sunia jak marzenie z niej będzie :)

INDIANA jest już dorosła i posiada wiele sukcesów wystawowych na swoim koncie. Największym było wygranie przez nią klasy otwartej z oceną V1 i CAC (wniosek na Championa Polski) na Klubowej Wystawie Rottweilerów Rybnik 2013 r. Oprócz tego ma również oceny doskonałe i kolejne 5 CAC (w tym jeden z wystawy międzynarodowej Kraków 2013 r.). 19.01.2014 r. ukończyła Championat Polski. Aktualnie niech cieszy się życiem, bawi się, biega. Prowadzę hodowlę gdzie suczka ma szczenięta dopiero gdy skończy min. 2,5 roku. Jak również nie przeciążam suk corocznymi ciążami. Uważam, że 3-4 mioty w życiu suczki to jest odpowiednia ilość. Sunia została bardzo kontaktowa, bardzo zabawowa, lubi się bawić z innymi psami, ze mną i jest niesamowicie inteligentna :) 

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW