MIOT "J" ur. 15.10.2012 r.         Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

WSZYSTKIE SZCZENIĘTA ZOSTAŁY SPRZEDANE.


Warto podkreślić, że na 6 wyhodowanych u mnie w hodowli miotów (łącznie 46 szczeniąt) żadne szczenię nie posiadało żadnej wady w uzębieniu, umaszczeniu, nie posiadały też wilczych pazurów oraz jakichkolwiek innych wad obniżających ocenę psa na wystawie czy dyskwalifikujących psa z hodowli. Jedynym mankamentem jest to, że sprzedaję psy ludziom, którzy chcą psa dla siebie, zatem mało z tych szczeniąt pojawiało się na wystawie. Jeśli mam wybór sprzedać szczenię do kojca, które będzie pokazywane na wystawach a szczenię ludziom, którzy podarują mu wielką miłość i cudowny dom, ale pies nie będzie wystawiany zawsze wybieram to drugie. 


Sporadycznie pojawiły się na kilku wystawach LENNOX oraz KAIR,. Obydwóm psom brakuje 1 CWC do skończenia Championatu Polski. Niestety właściciele dalej już ich nie wystawiają. Również w klasie młodzieży pięknie pokazał się KAIR, pokazał się 1 raz i właściciel stwierdził, że to nie dla niego, a 9-misięczny psiak u pana sędziego Kota dostał piękny opis i ocenę doskonałą. 

Także MAMBA wystawiana przeze mnie tylko 9 razy uzyskała tytuł: Najlepsze Baby Klubu Płock 2008, oraz 3 razy oceny wybitnie obiecujące z lokatą 1, 4 oceny doskonałe z lokatami 2 lub 1 oraz CWC (wniosek na Championa Polski).


Warto wspomnieć także o MORAGH, która jest suką hodowlaną. Łącznie sunia została wystawiona tylko 6 razy w klasach: młodzieży, pośredniej i otwartej gdzie zdobyła 1 raz ocenę bardzo dobrą i 5 razy ocenę doskonałą w tym dwa razy z lokatą 1 i jeden raz dostała tytuł Najlepsza Dorosła Suka w Rasie. Na tym apsiracje wystawowe zakończyły się a obiecano mi iż sunia będzie wystawiana.


W hodowli została Champion Polski INDIANA. Na kilkanaście wystaw - Najlepsze Baby w Rasie, Najlepsze Szczenię w Rasie, 2 razy Zwycięzca Młodzieży i Najlepszy Junior w Rasie i 5 razy ocena doskonała lokata 1, 6xCAC (w tym 1xCAC z Wystawy Klubowej Rybnik 2013 r. oraz MWPR Kraków 2013 r.), 3 razy lokata 2, 2 razy lokata 4.


Również jej siostra INESSE (Młodzieżowy Champion Polski, Champion Polski) wystawiana kilkanaście razy jest zawsze doskonała, posiada takż tytuły Najlepsze Szczenię w Rasie i zdobywając 3 razy tytuł Zwycięzca Młodzieży, w tym 2 razy Najlepszy Junior w Rasie uzyskala tytuł Młodzieżowy Champion Polski. Również nigdy nie była sama w klasie. Aktualnie Inesse ma na koncie już 6 razy ocenę doskonałą z lokatą 1 i 6xCAC oraz 2xCACIB oraz na MWPR Katowice 2014 została Zwycięzcą Rasy (BOB), posiada także kilka razy tytuł Zwycięzca oraz jest Championem Polski.


ISKRA na wystawie psow rasowych w Jarosławiu 2013 zdobyła ocenę doskonałą z lokatą 1 oraz tytuły Zwycięzca Młodzieży oraz Najlpeszy Junior w Rasie. W Nowym Sączu 2013 w Klasie pośredniej zdobyła ocenę doskonałą, lokate 1, CWC oraz tytuł Zwycięzca i BOB. Na kolejnej wystawie ISKRA znowu dostała ocenę doskonałą z lokatą 1, zatem brakuje jej 1 CWC/CAC aby została Championem Polski. 


LEA została Championem Polski będąc na 6 wystawach. Niegdy nie była sama w klasie.


Z  miotu "J" na ringu pokazał się JASAR. Debiutując na Wystawie Międzynarodowej w Katowicach otrzymał ocene wybitnie obiecyjący z lokatą 1 oraz w porównaniu tytuł Najlepsze Baby w Rasie, natepnie w klasie szczeniąt: Zabrze 2013 zdobył ocenę wybitnie obiecujący, lokatę 1, oraz na nastepnej wystawie w Zabrzu 2013 w klasie młodzieży otrzymał ocenę doskonalą, lokatę 1 i tytuł Zwycięzca Młodzieży.


Na MWPR Kielce 2013 r. SPARTA debiutując w klasie baby uzyskala ocenę wybitnie obiecująca, lokata 1, Najlepsze Baby w Rasie.

INESSE Ars Rottis FCI

Junior Polish Champion

Champion of Polish

6xCAC, 2xCACIB, BOB

owner: Oskarottis Kennel FCI

JUMN        SPRZEDANA

JAMHA       SPRZEDANA

JAFIAH        SPRZEDANA

JASMIN      SPRZEDANA

JASAR     SPRZEDANY

JERRY eks JAZID     SPRZEDANY
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW