MIOT "S"  ur. 07.08.2013 r.      Kliknij aby powiększyć.

07.08.2013 r. urodziły się 4 dziewczynki i 2 chłopców.
Rodzice: Ch.Pl. LEA Ars Rottis FCI x Ch.Pl. Mł.Ch.Pl. Ch.Rus. Zw.Pl'12, Zw.Kl.Pl'13, 20xCAC, 13xCACIB, 18xBOB, 3xBOG, BIS Bleper's MIG.

SUCZKI:
SZARIFA sprzedana/sold.
Outsider, mająca własne zdanie, własne "pomysły na życie" suczka. Bardzo piękna, a jak wiadomo pięknym często więcej uchodzi "na sucho". Suczka bardzo miła, kochana, lubi kontakt z człowiekiem, lubi sie bawić z innymi szczeniętami i psami. Szczególnie polecana jako suczka wystawowa, gdyż ona wraz ze SPARTĄ i SAHIREM są nieprzeciętnej urody i bardzo szkoda takich psów "na kanapę". Na chwilę obecną rownież nie posiada jakichkolwiek wad. Polecana szczególnie dla osób, które wystawiają psy jak i dla takich, które chciałyby spróbować swoich sił na ringach.  SPARTA i SZARIFA - dwie "perły" wśród dziewczynek, choć reszta wcale dużo eksterierowo (pod względem wygladu) od nich nie odbiega. 
SANA sprzedana/sold
SANA jest delikatną i łagodną suczką, lubi bawić się zabawkami oraz z innymi psiakami, zarówno szczeniętami jak i dorosłymi psami. Nie wykazuje cech dominacyjnych, jest "w środku" stada. Polecana zarówno jako jedyny pies w domu, do osób mających inne zwierzęta, czy do rodziny z dziećmi i osób starszych. Jest bardzo mądrą suczką, szybko się uczy, praktycznie nic nie niszczy. Suczka polecana jako wystawowa, nie posiada, na chwilę obecną, żadnych wad.
SAHARA sprzedana/sold
SAHARA suczka omega. Bardzo łagodna, spokojna, zrownoważona i cichutka. Zawsze na samym końcu grzecznie czeka na wszystko, niemniej również lubi się pobawić z rodzeństwem i dorosłymi suczkami. Bardzo bystra i mądra, jednak w jej przypadku lepsze efekty odnosi delikatne zwrócenie jej uwagi niż podniesiony ton głosu. Bardzo zgodna, bardzo ładna eksterierowo, polecana jako suczka wystawowa, nie posiada, na chwilę obecną, żadnych wad. Można ją polecić rodziną z dziećmi oraz osobom starszym.
SPARTA Not for sale   owner: Ars Rottis Kennel
SPARTA jest suczką charakterną, będzie bardzo fajną suczką wystawową. Ma silną "siłe przebicia", często zdarza jej się robić kilka razy pod rząd to samo o co się ją prosi aby nie robiła. Siłą głosu można ją od niepożądanych dla nas rzeczy szybko odzwyczaić. Do człowieka bardzo przytulaśna, uwielbia rozdawać buziaki.  Posiada zarówno tatuaż jak i chip.
PIESKI:
SAHIR sprzedany/sold
SAHIR to kolejna "perełka" po LEI i MIG-u. Łączy w sobie cechy zarówno wspaniałego eksterieru (wyglądu) oraz charakteru. Jest bardzo spokojnym i opanowanym szczeniakiem. Uwielbia bawić się zabawkami, z rodzeństwem, resztą mojego stada. Polecany szczególnie jako pies wystawowy, dla osób chcących spróbować swoich sił na ringach czy osób, które już są wystawcami.
SANAL sprzedany/sold
SANAL - jednym słowem mały kombinator, cwaniak, psiak, ktory zawsze probuje dążyć do wyznaczonego przez siebie celu, niekoniecznie zgodnego z upodobaniami hodowcy :) Z charakteru przytulaśny, miły, ale czasem lubi podejmować walkę "o wladzę" w stadzie z suczkami (wygrać jeszcze mu się nie udało, ale od czasu do czasu próbuje).Bardzo zabawowy, zawsze wynajdzie coś czym nikt się jeszcze nie bawił. Bardzo ładny, na chwilę obecną również bez jakichkolwiek wad. Polecany na wystawy, zresztą jak cały ten miot. 
Rodowód szczeniąt:
Zdjęcie rodziców szczeniąt:
Rodowód made in Bożena B. zapowiedź miotu by Salamanka Kennel 
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW